Kurs Nowe Życie 20-22 Października 2023

Doświadczyłam bliskości Boga w drugim człowieku ( poprzez drugiego człowieka ), przez świadectwo życia ekipy i ich postawę. Doświadczyłam w modlitwie wstawienniczej, że Pan odpowiada na nasze pytania, jeśli tylko chcemy i Go o to poprosimy.

Karolina, lat 24

Bóg działa trzeba Mu tylko pozwolić. Miałem dobre doświadczenie wspólnoty, działanie Ducha Św. i Słowa Bożego. Podobały mi się obrazy przedstawiające poszczególne zagadnienia.

Piotr, lat 49

Doświadczenie, że Bóg mnie kocha bez względu na wszystko i nie muszę na tą miłość zasłużyć, ani Mu się odpłacać, tylko to zrozumieć i otworzyć się na Niego.

Uczestnik

Przeżyłam głębokie wylanie Ducha Świętego – otrzymałam uzdrowienie z głębokiego bólu, który nosiłam w sobie. Spotkałam wspaniałych ludzi i wysłuchałam wartościowych świadectw.

Barbara, lat 49

Podczas kursu wchodząc coraz głębiej w głoszone treści i równocześnie jednocząc się z grupą poczułem jak opadają ze mnie wewnętrzne bariery. Otworzyłem serce i wlewała się miłość.

Kamil, lat 33

Doświadczyłam miłości Bożej, radości, pokoju. Zawierzyłam moje sprawy i oddałam je Jezusowi. Oddałam się Duchowi Św. i uświadomiłam sobie co przeszkadza, aby mnie Duch Św. obdarował.

Anna

Doświadczyłam miłości Bożej. Przebaczyłam sobie i innym grzech, który był obecny w moim życiu i który sprawiał, że często czułam smutek i przygnębienie. Wiem, że Bóg ma dla mnie plan – najlepszy i nie muszę już szukać swoich rozwiązań. Zaufałam Bogu, czuję radość i pokój w sercu.

Jowita, lat 46