Kurs Emaus 11-13 Marca 2022

Na kursie Emaus spotkałam się z żywym Słowem Jezusem, które umacnia, daje nadzieję, prowadzi. Doświadczyłam czym jest wspólnota.

Uczestniczka

To był piękny, błogosławiony czas, który uświadomił mi, że Jezus i Jego Słowo to jedność.

Andrzej

Podczas kursu zrozumiałam, że Słowo – Jezus = Bóg oraz, że Biblia jest odpowiedzią i wskazówką na szczęśliwe życie. Na pełnię życia!

Albina

Doświadczyłam tego, że Bóg jest obecny w Słowie, jest żywy i przez Słowo chce do mnie przemawiać. W Słowie jest opisana moja historia.

Paulina

Zrozumiałam, że Słowo Boże to sam Jezus. Bez Słowa nie ma życia. Doświadczyłam prawdziwego i żywego Jezusa. Jezus powiedział mi, że jest moim przyjacielem.

Ela

Kurs Emaus uświadomił mi, że Jezus jest Słowem, Słowem żywym. Wyjechałam z niego bogatsza, ale nie bogactwem tego świata. Ten kurs jest najlepszą inwestycją w siebie. Polecam!

Uczestniczka

Spotkanie z Jezusem Słowo, które sprawiło, że podjęłam konkretną decyzję co wybieram i czym chcę żyć. Podczas modlitwy doświadczyłam uzdrowienia poprzez usłyszane Słowo Boże. Głęboko zapadło w moje serce, aby powtarzać Słowo Boże.

Uczestniczka

Tak naprawdę spotkałam się z Jezusem, mówił do mnie. Czuję się kochana, pełna radości, pokoju. Myślę, że będę mówiła dużo, dużo więcej o Jezusie. „Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” Flp 4,13

Uczestniczka

Nauczyłam się korzystać z Pisma Świętego. Pierwszy ras Słowo Boże do mnie przemówiło. Dostałam odpowiedź na moje troski, zmartwienia i rzeczy, których nie rozumiałam

Uczestniczka

Uświadomienie sobie jak wielką wartością jest Słowo. W jaki sposób powinnam żyć ze Słowem na co dzień i jaka wielka to łaska, że każdego dnia możemy spotykać się z żywym Jezusem poprzez Słowo.

Uczestniczka